صفحه اصلی    صادرکنندگان برگزیده و نمونه استان گلستان معرفی شدند

دژپلاستیک-تولید انواع کیسه پلاستیکی
آرونیکس-تولید کننده پکیج و رادیاتور
آب معدنی اکسینا
یاران بهار گلستان-تولید اواع upvc
هوا صنعت-تولید کننده انواع کمپرسور
قابوس کیسه-تولید انواع کیسه
دلند-تولید انواع کلید و پریز
کنسرو رب گوجه فرنگی رخ آبی
دلند-تولید رب گوجه فرنگی
لبنیات صباح-تولید انواع لبنیات

 

یاران بهار -تولید درب و پنجره upvc
آق پروفیل-تولید کننده درب و پنجره upvc
رنگسازی آق رنگ-تولید کننده انواع رنگ
بهبان شیمی-تولید کننده محصولات بهداشتی
دژ پلاستیک-تولید کننده انواع کیسه پلاستیکی
شرکت گل پودر-تولید کننده پودر تخم مرغ
کیمیا رشد-مکمل غذایی و دارویی دام و طیور
شرکت لوله بتون-تولید کننده قطعات بتونی
پارت پیشساز پویا-تولید مواد دامپزشکی
رنگین پلاست -تولیدکننده دیوارپوش
شفا دانه-تولید کننده مکمل های دام و طیور
نوید صدف-تولید صدف معدنی
پونک-تولید کنندده محصولات لبنی
هوا صنعت-تولید کننده انواع کمپرسور

 

خبر

صادرکنندگان برگزیده و نمونه استان گلستان معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، همایش تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان گلستان با حضور شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران، استاندار گلستان و دیگر مدیران استانی در دانشگاه شمس گنبدکاووس معرفی و تجلیل شدند.

در این مراسم محمود ابراهیمی از کارخانه گلستان صباح به عنوان صادر کننده ممتاز انتخاب شد که در مدت 5 سال اخیر 113 میلیون دلار صادرات داشته و 71 درصد با توجه به مشکلات اقتصادی رشد صادرات داشته است و کمربند ممتاز بودن صادر کننده به وی تعلق گرفت.

همچنین در بخش محصولات لبنی صنایع شیر فجر گنبدکاووس با مدیریت احمد ابراهیمی و شیر پاستوریزه گلستان با مدیریت مهدی پاکدل، در بخش صنایع غذایی شرکت گلستان عصاره با مدیریت مرتضی حسینی مقدم و محصولات گلچین قابوس با مدیریت خانم حسینی مقدم، در بخش فلزی شرکت توسعه ساختمانی و سازه فولادی ایستا با مدیریت امید شهیدی و شرکت فلزی و پیش‎ساخته استر آباد با مدیریت سیدعلی موسوی خورشیدی و غیره به عنوان صادرکنندگان نمونه تجلیل شدند.

نماینده صادرکنندگان برگزیده در این جلسه گفت: باید بخش دولتی و بخش خصوصی دست به دست هم دهند تا مشکلات صادرات را مرتفع سازند و یکی از موارد حائز اهمیت در بخش صادرات، توجه و اهتمام ویژه به بخش دیپلماسی تجاری است.

شمالی اظهار داشت: باید کشورهای هدف را شناسایی کنیم و سفارتخانه‌های ایران در کشورهای دیگر باید پناهگاه و مامن صادر کننده باشد.

احمد ابراهیمی صادرکننده ممتاز استان گلستان هم گفت: اصلی‌ترین هدف رسیدن به قله پیشرفت, حمایت از صادر کننده غیرنفتی است و صادرات هر کشور توانمندی و پنانسیل آن کشور است و صادرات باید فرصت مغتنم برای ارزیابی توانمندی‌ها باشد.

وی تصریح کرد: با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری بر ابلاغ اقتصاد مقاومتی متاسفانه هنوز تولید، کارآفرینی و صادرات با عوامل بازدارنده روبه‌رو است.

صادرکننده ممتاز استان گلستان اظهار داشت: تا زمانی که نگرش تغییر نیافته و تولید و پیشرفت در اولویت قرار نگیرد, صادرات متحول نخواهد شد.

ابراهیمی افزود: باید در روز گرامی داشت صادر کنندگان به اولویت محور رشد اقتصادی و صادرات توجه شود تا کشور از این بلای خانمانسوز نجات یابد.

وی بیان داشت: در سال اقتصاد مقاومتی باید فرصت را مغتنم شمرد و دولت خدمتگزار به همراه قوای دیگر با همکاری بخش خصوصی در رفع موانع تولید و به ویژه صادرات اقدام کنیم.

صادرکننده ممتاز استان گلستان اظهار داشت: برای گسترش و تولید ملی باید به به منشور اقتصاد مقاومتی و عمل به آن اهتمام ویژه داشت و پیشرفت  و رشد و گسترش صادرات تابع رونق تولید ملی است که سبب برطرف کردن مشکلات صادرات خواهد شد