سوگله گلستان-قابوس کیسه تولید کیسه های پلی پروپیلن
 صفحه اصلی    سوگله گلستان-قابوس کیسه تولید کیسه های پلی پروپیلن

شرکت سوگله گلستان با نام تجاری قابوس کیسه فعالیت خود را در زمینه کیسه های پلی پروپیلن که مورد استفاده در بسته بندی محصولات صنعتی و کشاورزی می باشد آغاز نموده است. کیسه پلی پروپیلن دارای مزایای بسیاری می باشد که  از آن جمله وزن سبک ، نیاز به فضای ذخیره سازی کم در انبار و ماشین های حمل ونقل ،انعطاف پذیری در طراحی، قابلیت چاپ سخاوتمندانه و امکان بازاریابی نهایی آسان، و قدرت استثنایی و همچنین به علت تولید به صورت بافته شده که باعث جریان هوا می گردد و همین مسئله باعث می گردد که از فاسد شدن محصولات بسته بندی شده در آن جلوگیری شود. مخصوصا این موضوع در مورد بسته بندی محصولات کشاورزی بسیار حائز اهمیت است.

 

رول های تولیدی توسط قابوس کیسه به دو صورت معمولی و لمینه می باشند که در رولهای معمولی نوارهای P.P بصورت تاروپود و توسط دستگاه های گردباف که برای این منظور تعبیه شده است بافته میشود و در رولهای لمینه همین بافته ها توسط لایه نازکی (در حد چند میکرون) از ترکیب ۹۵% P.P و ۵% PE مورد پوشش قرار گرفته و منافذ موجود در بین تاروپود پارچه های معمولی در این گونه رول ها مسدود می شود. با توجه به قیمت مناسب رول های پلی پروپیلن و استحکام بالای آنها ، علاوه بر کاربرد در تولید انواع کیسه های پلی پروپیلن و جمبو بگ ، این پارچه ها به عنوان پوشش و کاور در بسته بندی بسیاری دیگر از محصولات کاربرد گسترده دارند. پارچه های پلی پروپیلن بصورت رول و همچنین برش داده شده در ابعاد مورد سفارش مشتریان قابل عرضه می باشند.

کیسه های پلی پروپیلن یا به اختصار کیسه های PP ضمن استحکام بالا، دارای وزن بسیار پایین می باشند. به همین علت این نوع کیسه ها اقتصادی ترین و کم هزینه ترین نوع بسته بندی برای بسیاری از محصولات هستند. کیسه های پلی پروپیلن نیاز بسته بندی بسیاری از صنایع را در بالاترین استانداردهای بسته بندی روز دنیا تامین می نماید. کیسه های پلی پروپیلن بسته به سفارش مشتری، نوع و وزن محصولات مورد بارگیری در ابعاد و همچنین با ضخامت نخ (Denier) مختلف تولید شده و جهت بسته بندی محصولات غذایی، کشاورزی، شیمیایی، کود، پتروشیمی، سیمان، پلیمرها، و… مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات فنی کیسه های پلی پروپیلن تولیدی:

عرض کیسه پلی پروپیلن: تا ۲۰۰ سانتی متر.
طول کیسه پلی پروپیلن: بر اساس درخواست مشتری.
رته کیسه پلی پروپیلن: تا کردن و ته دوزی ۲ الی ۲/۵ سانتی متری تک یا دو ردیفه، و یا ته دوزی ساده تک ردیفه.
سرکیسه: برش حرارتی و هفت هشت سر کیسه، و همچنین امکان لب دوزی و دوخت حاشیه کیسه پلی پروپیلن براساس درخواست مشتری که به استحکام کیسه پلی پروپیلن در تخلیه و بارگیری به دفعات کیسه های پلی پروپیلن پر می انجامد.
دنیر نخ مورد استفاده در بافت کیسه پلی پروپیلن : ۳۵۰ تا ۴۵۰۰، براساس درخواست مشتری.
کیسه لمینت: ۱۵ تا ۳۳ میکرون، براساس درخواست مشتری.
رنگ پارچه: رنگ های متنوع، براساس درخواست مشتری.
چاپ: تا چهار رنگ در یک یا هر دو طرف کیسه، بر اساس درخواست و طرح مشتری.
مقاوم سازی در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید: ۲۰۰ تا ۱۶۰۰ ساعت، بر اساس درخواست مشتری.

 تماس با شرکت سوگله گلستان(قابوس کیسه)

مدیر فروش: ۰۹۱۱۱۸۰۹۰۰۱-۰۹۱۲۳۰۹۲۳۱۴
مدیر عامل: ۰۹۱۲۱۲۵۳۷۱۰
تلفن: ۰۱۷۳۳۲۸۷۰۰۷
دفتر تهران: ۰۲۱۶۶۵۸۲۴۹۱-۰۲۱۶۶۵۸۲۳۵۹-۰۲۱۶۶۵۸۲۴۹۱
فکس: ۰۱۷۳۳۲۸۷۱۷۶
وب سایت : http://qabuskiseh.com
نشانی:  استان گلستان – شهرک صنعتی گنبد کاووس- قطعه ۲۶

کلیه حقوق این صفحه متعلق به شرکت قابوس کیسه  می باشد | طراحی و پشتیبانی: پرتال اطلاعات صنایع استان گلستان