آق آلتین شیمی
 صفحه اصلی    آق آلتین شیمی
یداد پتاسیم

شركت آق آلتين شيمي در سال 1389 با هدف توليد پتاسيم يديد و پتاسيم يدات تاسيس گرديد. با توجه به عدم توليد اين مواد در داخل كشور و نياز مبرم صنايع مختلف به اين مشتقات يد. اين شركت تصميم گرفت با توليد پتاسيم يديد و پتاسيم يدات در سطح كيفيت بالا و مطابق با استاندارد هاي روز دنيا .براي صنايع غذايي و دارويي، نيازهاي داخلي را برآورده نمايد.

برای دیدن اطلاعات محصولات بر روی تصاویر کلیک کنید:

یداد پتاسیم

یداد-پتاسیم-tumb

یدید پتاسیم

tumbیدید-پتاسیم

یدات کلسیم

یدات-کلسیم-tumb

شرکت تعاونی آق آلتین مفتخر است که اولین و تنها تولید کننده مشتقات یُد (یدید پتاسیم و یدات پتاسیم و یدات کلسیم) در کشور با نشان استاندارد ملی ایران می باشد. این شرکت با استفاده از متخصصین مجرب، فناوری و دانش روز، و کنترل دقیق و مستمر محصولات از نظر کیفیت، یدید و یدات پتاسیم با خلوص بالا را در راستای رعایت اصول مشتری مداری و جلب رضایت مشتری در بسته بندی های مناسب تولید می کند.
با توجه به اينكه بسياري از مصرف كنندگان پتاسيم يديد، نياز به ماده معدني يـد نيز دارند، اين شركت توانايي آنرا دارد در كنار پتاسيم يديد و يدات، ماده معدني يـد(با خلوص 99.5 % به بالا) را نيز براي مصرف كنندگان، تامين نمايد.
ارتقا خلوص و كيفيت يـد صنعتي با خلوص پايين، به يـد دارويي با گريد USP (خلوص 99.8 %) از ديگر توانايي هاي اين شركت ميباشد که طبق سفارش انجام میشود.

و در آینده با تکیه بر متخصصین مجربی که در این زمینه جزء اولین ها می باشند مشتقات دیگری از ید را نیز منطبق با استانداردهای جهانی تولید خواهد کرد.

شرکت آق آلتین شیمی در سال 1389 با هدف تولید یُدید و یُدات پتاسیم تاسیس گردید. با توجه به عدم تـولید این مـواد در داخل کـشور و نیاز مبرم صنـایع مختلف به این مشتقات یُد;این شرکت تصمیم گرفت با تولید این مواد توسط متخصصین مجرب; در سطح با کیفیت و مطابق با استاندارد ملی و استانداردهای روز دنیا; به نیاز صنایع غذایی و دارویی پاسخ دهد.

در حال حـاضر این شرکت محصولات خود را با نام تجاری” آلتین” به بازار عرضه می نماید.
آق آلتین شیمیاین شرکت در راستای ارتقاء کیفیت محصولات خود رضایتمندی مشتریان; رقابت با نمونه های وارداتی و اطمینان بخشی به مصرف کنندگان محصولات آلتین در سال 1391 با اخذ پروانه استاندارد ملی برای دو محصول یُدید و یُدات پتاسیم; خود را بعنوان اولین دارنده نشان استاندارد ملی ایران در زمینه مُشتقات یُد معرفی نمود. شرکت آق آلتین شیمی با تکیه بر دانش فنی بخش تحقیقاتی خود و قدمی دیگر در خودکفایی ایران بـرای اولین بار مـوفق به تـولید یـُدات کـلسیم بـا خلوص بالای 99% گردید.

در حال حاضر این شرکت تنها تولید کننده یدید و یدات پتاسیم با گرید خوراکی و دارای تاییدیه و گواهی از اداره استاندارد و تاییدیه اداره بهداشت و غذا دارو برای یدات پتاسیم میباشد.

این شرکت با شرکت در پنجمین نمایشگاه علم تا عمل، بعنوان یکی از 5 شرکت برتر دانش بنیان استان گلستان موفق به نمایش توانمندیهای خود در عرصه کشوری شده است.

آدرس:
استان گلستان – شهرستان گنبد كاووس -شهرك صنعتي گنبد – خيابان سرو 7
کدپستی: 4977181594
ایمیل: aghaltinco@Yahoo.com
تلفن: کارخانه: 50 – 33287040-017
فکس: دورنگار: 33287030-017