ورژن
 صفحه اصلی    ورژن

شرکت کشت و صنعت ابکار گلستان، تولید کننده روغن های گیاهی فرابکر(Extra virgin) با برند تجاری ورژن (VERJEN) در شهرک صنعتی آق قلا، شهرستان گرگان ، استان گلستان قطب تولید محصولات کشاورزی فعالیت دارد.
به دلیل تجربه مدیران و تجهیز شرکت به ماشین آلات و ادوات کشاورزی، مواد اولیه موردنیاز این واحد در مزارع کشاورزان طرف قرارداد به صورت نظارت شده تولید و تامین می گردد،تلاش بر این است در آینده نه چندان دور کلیه دانه های مصرفی این کارخانه به صورت طبیعی natural)) تولید و روغن استحصال شده به نام محصول ارگانیک عرضه گردد.
دانه پس از ورود به کارخانه در قسمت دریافت بوجاری ودر صورت نیاز با آب شیرین شسته(کدوی پوست کاغذی و کنجد) ودر نهایت دردمای پایین خشک و با رطوبت استاندارد به انبار سرد (حداکثر دما ۱۵ درجه سانتی گراد) که مجهز به تاسیسات برودتی می باشد منتقل و آماده مصرف می گردد.
کلیه روغن های تولیدی این شرکت با رعایت شرایط تعریف شده برای عمل آوری روغن فرابکر تولید می گردند که در این راستا از شرکت D.A.S انگلستان گواهینامه های HACCP،ISO9001 و ISO22000 اخذ گردیده است.آدرس :گرگان-شهرک صنعتی آق قلا-فاز ۲-قطعه ۱۱۴

تلفن  ۰۱۷۳۴۵۳۳۵۵۸
۰۱۷۳۴۵۳۳۵۵۹
تلفکس  ۰۱۷۳۴۵۳۳۴۹۲
۰۱۷۳۴۵۳۳۴۹۳
۰۱۷۳۴۵۳۳۴۹۴
وب سایت http://verjen.ir
ایمیل  info@verjen.ir