شرکت تولیدی سوگله گلستان- قابوس کیسه-تولید کننده انواع کیسه پلی پروپیلن
 صفحه اصلی    شرکت تولیدی سوگله گلستان- قابوس کیسه-تولید کننده انواع کیسه پلی پروپیلن

شرکت سوگله گلستان با نام تجاری قابوس کیسه فعالیت خود را در زمینه کیسه های پلی پروپیلن که مورد استفاده در بسته بندی محصولات صنعتی و کشاورزی می باشد آغاز نموده است. کیسه پلی پروپیلن دارای مزایای بسیاری می باشد که  از آن جمله وزن سبک ، نیاز به فضای ذخیره سازی کم در انبار و ماشین های حمل ونقل ،انعطاف پذیری در طراحی، قابلیت چاپ سخاوتمندانه و امکان بازاریابی نهایی آسان، و قدرت استثنایی و همچنین به علت تولید به صورت بافته شده که باعث جریان هوا می گردد و همین مسئله باعث می گردد که از فاسد شدن محصولات بسته بندی شده در آن جلوگیری شود. مخصوصا این موضوع در مورد بسته بندی محصولات کشاورزی بسیار حائز اهمیت است.

رول های تولیدی توسط سوگله گلستان (قابوس کیسه )به دو صورت معمولی و لمینه می باشند که در رولهای معمولی نوارهای P.P بصورت تاروپود و توسط دستگاه های گردباف که برای این منظور تعبیه شده است بافته میشود .

 

رول های تولیدی توسط قابوس کیسه به دو صورت معمولی و لمینه می باشند که در رولهای معمولی نوارهای P.P بصورت تاروپود و توسط دستگاه های گردباف که برای این منظور تعبیه شده است بافته میشود و در رولهای لمینه همین بافته ها توسط لایه نازکی (در حد چند میکرون) از ترکیب 95% P.P و 5% PE مورد پوشش قرار گرفته و منافذ موجود در بین تاروپود پارچه های معمولی در این گونه رول ها مسدود می شود. با توجه به قیمت مناسب رول های پلی پروپیلن و استحکام بالای آنها ، علاوه بر کاربرد در تولید انواع کیسه های پلی پروپیلن و جمبو بگ ، این پارچه ها به عنوان پوشش و کاور در بسته بندی بسیاری دیگر از محصولات کاربرد گسترده دارند. پارچه های پلی پروپیلن بصورت رول و همچنین برش داده شده در ابعاد مورد سفارش مشتریان قابل عرضه می باشند.

کیسه های پلی پروپیلن قابوس کیسه یا به اختصار کیسه های PP ضمن استحکام بالا، دارای وزن بسیار پایین می باشند. به همین علت این نوع کیسه ها اقتصادی ترین و کم هزینه ترین نوع بسته بندی برای بسیاری از محصولات هستند. کیسه های پلی پروپیلن نیاز بسته بندی بسیاری از صنایع را در بالاترین استانداردهای بسته بندی روز دنیا تامین می نماید. کیسه های پلی پروپیلن قابوس کیسه بسته به سفارش مشتری، نوع و وزن محصولات مورد بارگیری در ابعاد و همچنین با ضخامت نخ (Denier) مختلف تولید شده و جهت بسته بندی محصولات غذایی، کشاورزی، شیمیایی، کود، پتروشیمی، سیمان، پلیمرها، و… مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات فنی کیسه های پلی پروپیلن تولیدی قابوس کیسه:

عرض کیسه: تا 200 سانتی متر.
طول کیسه: بر اساس درخواست مشتری.
رته کیسه: تا کردن و ته دوزی 2 الی 2/5 سانتی متری تک یا دو ردیفه، و یا ته دوزی ساده تک ردیفه.
سرکیسه: برش حرارتی و هفت هشت سر کیسه، و همچنین امکان لب دوزی و دوخت حاشیه کیسه براساس درخواست مشتری که به استحکام کیسه در تخلیه و بارگیری به دفعات کیسه های پر می انجامد.
دنیر نخ مورد استفاده در بافت کیسه: 350 تا 4500، براساس درخواست مشتری.
کیسه لمینت: 15 تا 33 میکرون، براساس درخواست مشتری.
رنگ پارچه: رنگ های متنوع، براساس درخواست مشتری.
چاپ: تا چهار رنگ در یک یا هر دو طرف کیسه، بر اساس درخواست و طرح مشتری.
مقاوم سازی در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید: 200 تا 1600 ساعت، بر اساس درخواست مشتری.

 تماس با شرکت سوگله گلستان(قابوس کیسه)

مدیر فروش:
مدیر عامل:
تلفن:
فکس:
نشانی:

کلیه حقوق این صفحه متعلق به شرکت سوگله گلستان می باشد | طراحی و پشتیبانی: پرتال اطلاعات صنایع استان گلستان