آق پروفیل
 صفحه اصلی    آق پروفیل

مجتمع آق پروفیل گلستان , گام نخست تولید خود را در سال ۱۳۸۸ با پروفیل های سه محفظه ای آغاز نمود با توجه به نیاز بازارهای داخلی و خارجی و سیاست های کشور در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی بخصوص در بخش ساختمان, مجتمع را بر آن داشت که با استفاده از فرمولاسیون مناسب و مواد اولیه با کیفیت عالی و جهانی و همچنین آزمایشگاهی مجهز به تمام تجهیزات آزمایشگاهی  پروفیل upvc  , تولید پروفیل های چهار محفظه و کشویی را آغاز نماید. و هم اکنون نیز پروفیل های خود را در انواع سه محفظه(سری ۵۸) , چهارمحفظه (سری ۶۰) و کشویی مطابق با استاندارد ملی و جهانی به بازار عرضه می نماید.

۱۶-ak-prifileمجتمع آق پروفیل گلستان , گام نخست تولید خود را در سال ۱۳۸۸ با پروفیل های سه محفظه ای آغاز نمود با توجه به نیاز بازارهای داخلی و خارجی و سیاست های کشور در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی بخصوص در بخش ساختمان, مجتمع را بر آن داشت که با استفاده از فرمولاسیون مناسب و مواد اولیه با کیفیت عالی و جهانی و همچنین آزمایشگاهی مجهز به تمام تجهیزات آزمایشگاهی  پروفیل upvc  , تولید پروفیل های چهار محفظه و کشویی را آغاز نماید. و هم اکنون نیز پروفیل های خود را در انواع سه محفظه(سری ۵۸) , چهارمحفظه (سری ۶۰) و کشویی مطابق با استاندارد ملی و جهانی به بازار عرضه می نماید.

شرایط جدید بازار، اهمیت صرفه جویی درمصرف انرژی و افزایش روزافزون مصرف ان، مجتمع آق پروفیل را برآن داشت که در کنار تولید پروفیل های upvc ، اقدام به تولید درب وپنجره های عایق نماید. لذا در سال ۱۳۹۰ واحد مونتاژدر و پنجره و شیشه دو جداره با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته اروپایی نظیر Boterro  ایتالیا و Best MAKINA ترکیه و elumatec آلمان راه اندازی شد.

از دیگر محصولات مجتمع آق پروفیل گلستان,

  • دیوارپوش های لمینت دار ۲۰ سانتیمتری
  • سقف کاذب ۲۰سانتی متری سفید
  • سقف کاذب ۲۵ سانتی متری سفید و رنگی

است که قابل رقابت با محصولات مشابه داخلی و خارجی می باشد.

این مجتمع علاوه بربازار داخلی , با هدف دستیابی به بازار کشورهای آسیای میانه و همجوار خود همزمان با تولید, صادرات به کشور ترکمنستان را نیز آغازنمود, وطی سال های ۸۹ , ۹۱ ,۹۲ به عنوان صادر کننده نمونه استانی شناخته شده و هم اکنون نیز اقداماتی را جهت صادرات به کشورهای افغانستان و قزاقستان انجام داده است.

امروزه حدود ۳۵% از مصرف انرژی به بخش ساختمان اختصاص یافته است که حدود ۳۰% از اتلاف انرژی در ساختمان ها از طریق در و پنجره ها صورت می گیرد لذا توجه به این نکته که استفاده نامناسب از منابع انرژی می تواند صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد جامعه وارد نماید, استفاده از در و پنجره های upvc  با شیشه های دو جداره را ضروری می سازد.

سبکی وزن، خمش پذیری، عدم اشتعال، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک، قابلیت تبدیل به سطوح سیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در به کاربردن طرح های متعدد، پلیمر مزبور را به یک نوع ترموپلاست مدرن که مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت در و پنجره سازی است تبدیل نموده است.

در این راستا مجتمع آق پروفیل گلستان علاوه بر تولید پروفیل, ساخت در و پنجره upvc  با شیشه های دو جداره را از سال ۱۳۹۰ با دستگاه هایelumatec  آلمان آغاز نموده و در این مدت با بهره گیری از گروهی مجرب در مونتاژ و نصب و با استفاده از پروفیل با کیفیت جهانی با برند AK PROFILE  موفق به ساخت در و پنجره های دلخواه مشتریان محترم گردیده است.

لازم به ذکر است که در این مجتمع کلیه فرآیندها اعم از فروش, تولید, نصب و خدمات پس از فروش , بر پایه سیستم مدیریت یکپارچه و الزامات استانداردهای موجود مدیریت و کنترل می شود.

پرا درب و پنجره upvc

طرح پنجره ها:

همواره تعامل خاصی میان ساختمان و پنجره وجود دارد و طراحان و مهندسان از پنجره به عنوان ابزاری در جهت طراحی ساختمان استفاده می نمایند. پروفیل های یو پی وی سی ساخت پنجره ها را در انواع طرح, رنگ و بازشو امکان پذیر می سازد.

  • پنجره های لولایی تک حالته(TURN) و لولایی دو حالتهTILT&TUR)N)

پنجره های اقتصادی با ویژگی انتقال حرارتی پایین و ذخیره انرژی بالا

  • پنجره های کشویی( (SLIDING جهت استفاده در مکان های با محدودیت فضا
  • پنجره های فولکس واگنی (TILT&SLIDING)

در خصوص پنجره های لوکس که نیاز به بازشوهای بزرگ دارند.

اجزای تشکیل دهنده پنجره با سیستم دوجداره یو پی وی سیupvc

۱٫گالوانیزه

۲٫توری

۳٫لولا

۴٫شیشه دوجداره

تاسیس مجتمع آق پروفیل پس از ۲۰ سال تجربه تولید صنعتی موفق , اصلی ترین دلیل این سوال است چرا که راه اندازی و تجهیز مجتمع توسط متخصصانی صورت گرفته که آشنایی کامل با صنعت کشور داشته اند و دانش فنی همراه با تجربه صنعتی سبب شده که این مجتمع در امر تولید پروفیل و مونتاژ در و پنجره روند رو به رشدی داشته باشد و روز به روز شاهد موفقیت های بیشتر باشیم.آق پروفیل

تولید پروفیل وارسال آن به خط مونتاژ در و پنجره مجتمع آق پروفیل و تست  حین تولید پروفیل در محیط واقعی مونتاژ قبل از ارائه به بازار مصرف, یکی دیگر از مزیت هاست, چرا که نقص های یک محصول زمانی که به دست مصرف کننده می رسد, آشکار می گردد و در صورت نبود خط مونتاژ, در محیط تولید پروفیل بسیاری از نقص های گزارش شده از مونتاژکاران برای متخصصان فنی تولید قابل لمس نخواهد بود و پروسه رفع اشکال طولانی خواهد شد. حال آنکه در مجتمع آق پروفیل در صورت وجود اشکال با اعمال تغییرات جدید روی پروفیل تولیدی, محصول با استاندارد نهایی به دست مشتریان می رسد.

در صنعت تولید پروفیل هایUPVC, سازگاری پروفیل با انواع شرایط آب و هوایی از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به این نکته و با بهره مندی از تجارب متخصصان فنی و با رعایت استاندارد های بین المللی , فرمولاسیون تولید به گونه ای طراحی شده که پروفیل های تولیدی مجتمع آق پروفیل با انواع شرایط آب و هوایی سازگار بوده و از طریق نمایندگی های فعال در کلیه مناطق آب و هوایی کشورمان استفاده می شود.

مشاوره:

شما می توانید در زمینه های گوناگون شامل نوع پنجره ها, طراحی ابعاد مناسب, چگونگی قرار دادن چهارچوب فریم , چگونگی تعویض درب و پنجره واجرای آن,  زمان مناسب جهت سفارش و ساخت,  قابلیت نصب پنجره روی سطوح فلزی، سنگی ، سیمانی و…. از متخصصان آق پروفیل مشاوره دریافت نمایید.

اندازه گیری و تهیه نقشه:

اندازه گیری و تهیه نقشه از خدمات رایگان آق پروفیل گلستان می باشد وتجارب کارشناسان شرکت شما را در زمینه زیباسازی نمای ساختمان و بهینه سازی مصرف سوخت با توجه به نوع طرح در و پنجره  یاری خواهد نمود.

تولید درب و پنجره:

شرکت آق پروفیل گلستان با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و بروز اروپایی قادر به تولید در و پنجره مطابق با استاندارد جهانی می باشد.

حمل و نصب درب و پنجره:

درب و پنجره ها به دو صورت نصب می گردد :

نصب بر روی قاب فلزی : که در این حالت در وپنجره  به وسیله پیچهای نصب به قاب وصل می گردد.

نصب بر روی سنگ وگچ : که به وسیله پیچ بولدکس نصب می گردد . معمولا این عملیات بدون خرابی وبنایی انجام می‌پذیرد.

گارانتی و بیمه محصولات:

کلیه محصولات شرکت آق پروفیل گلستان دارای ۱۰ سال گارانتی می باشد. در طول مدت گارانتی در صورت مشاهده هر گونه شکست یا تغییر رنگ در پروفیل و همچنین نقص در عملکرد یراق آلات نصب شده برروی در وپنجره و تایید از جانب کارشناسان آق پروفیل, ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری نواقص رفع و یا در و پنجره تعویض خواهد شد.

Ak profile

تماس با شرکت آق پروفیل

تلفن
فکس
نشانی شهرک صنعتی آق قلا،
کد پستی

دیگر محصولات ما

شیشه دو جداره, شامل دو لایه شیشه ای که به طور موازی از یکدیگر قرار گرفته و توسط اسپیسر در دور تادور آن، از هم جدا شده اند. در شیشه های دو جداره ای که بصورت اتوماتیک تولید می شود وجود مواد رطوبت گیر درون اسپیسر مانع از تعرق در سطح داخلی شیشه می گردد. در این نوع شیشه ها برای کاهش اتلاف انرژی فضای بین شیشه ها باگازهای خاص بدون رطوبت ( آرگون یا کریپتون ) و با فشاری تقریباً برابر با فشارهوای بیرون پر می شود. بطور کلی خصوصیات شیشه های دوجداره را می توان در:

کاهش اتلاف انرژی
کاهش آلودگیهای صوتی
جلوگیری از نم زدگی شیشه
ایمنی بیشتر نسبت به شیشه های تک جداره (از نظر شکست)

دانست.

در انتخاب شیشه مناسب, باید دو فاکتور اساسی را در نظر گرفت:

   ۱-عایق صدا مهم تر است یا عایق حرارتی؟

در صورتی که عایق حرارتی مناسبی می خواهید هر چه شیشه دارای ضخامت کمتر و اسپیسر بیشتر باشد مناسب تر است. مثلا شیشه  ۴+۱۲+۴عایق حرارتی قویتری نسبت به شیشه ۶+۸+۶ می باشد.

در صورتی که می خواهید عایق صدای بسیار قوی داشته باشید باید ضخامت شیشه ها افزایش یابد تا امواج صوتی با برخورد به  شیشه های ضخیم تر بیشتر شکست یافته و عایق صوتی مناسبی ایجاد گردد.

در صورتی که می خواهید عایق صدا و حرارت مناسب داشته باشید بهترین انتخاب، شیشه ۴+۱۰+۶ بوده که هر دو حالت عایق صوت و عایق حرارتی را برای شما فراهم خواهد کرد.

        ۲- رنگ و نوع شیشه

    این فاکتور بسته به سلیقه شما و ظاهر ساختمان و همخوانی پنجره ها با نمای بیرونی ساختمان متفاوت خواهد بود:

ساده، رنگی، رفلکس، سکوریت، لمینیت، مشجر و سند بلاست

شیشه ساده: شیشه بی رنگ بوده و با ضخامت ۴ و ۶ میلی متر

شیشه رنگی: در این نوع شیشه ها یک جداره شیشه ساده و جداره دیگر رنگی خواهد بود که به رنگ های برنز صورتی سبز وجود دارد.

شیشه رفلکس: این نوع شیشه همانند شیشه های رنگی بوده و به رنگ های سبز آبی برنز طلایی و سوپر سیلور نقره ای موجود می باشد.

تفاوت شیشه های رنگی و رفلکس در دید داشتن فضای داخل ساختمان می باشد که در شیشه های رفلکس در روز از بیرون، داخل ساختمان به هیچ وجه قابل رویت نیست و در شب بیرون از ساختمان

شیشه مشجر و سند بلاست: شیشه مشجر و سند بلاست که مات بوده و طرف دیگر شیشه به هیچ وجه قابل رویت نخواهد بود( بسته به طرح اجرا شده روی شیشه).

شیشه مشجر بیشتر برای سرویس ها استفاده می شود و سند بلاست برای مکان های اداری خاص

در نوع سند بلاست حتی می توان طرح ، لوگو و شکل خاصی که مد نظر دارید را روی شیشه انداخت.

در تولید پروفیل های upvc , علاوه بر تجهیزات ,ماشین آلات ونیروی کار متخصص و فنی, مواد اولیه با کیفیت عالی نیز از اولویت هاست چرا که دقت در انتخاب مواد اولیه مناسب , کیفیت رنگ و حفظ ساختار پروفیل را در طی زمان تضمین می کند.

مواد اولیه تولید پروفیل:

اصلی ترین ماده مورد نیاز جهت تولید پروفیلهای UPVC  , (PolyVinyl Chloride ) یا PVC با K-Value حدود ۶۵می باشد که تقریبا ۸۵% از ترکیب پروفیلهای UPVC را تشکیل می دهد.

منظور از UPVC  همان پلی وینیل کلراید غیر پلاستیک شده است یعنی  Unplasticized Poly Vinyl Chloride این ماده خواص فیزیکی متفاوتی را نسبت به pvc دارا می باشد.
در فرآیند تولید پروفیل  UPVC ,برای بالا بردن کیفیت محصول نهایی مواد افزودنی خاصی به پودر pvc (پلی وینیل کلراید) اضافه می شود که باعث ایجاد خواص جامد در آن می گردد این افزودنی ها عبارتند از :
ضربه گیرها (Impact Modifier):
ضربه گیرها یا مقاومت دهنده ها باعث ایجاد خواص مکانیکی در محصول می گردد و مقاومت پروفیل  upvcرا در برابر ضربه افزایش داده و باعث افزایش انعطاف پذیری آن نیز می گردد.
تثبیت کننده ها یا مواد ضد احتراق (Heat Stabilizers):
ثبات دهنده یا Stabilizer باعث ایجاد مقاومت در برابر حرارت در پروسه تولید (اکستروژن) و همچنین مقاومت محصول نهایی در برابر حرارت محیط می گردد. تثبیت کننده های حرارتی مقاومت پروفیل را در مقابل حرارت افزایش داده باعث جلوگیری از آسیب دیدن در وپنجره ها در مجاورت هوای آزاد وحرارت حاصل از تابش خورشید می گردد.

پر کننده ها  (Fillers):
فیلرها نیز بمنظور افزایش خواص مکانیکی محصول استفاده می شوند. فیلرها مقاومت ضربه، الاستیسیته، چروکیدگی وسایر خواص محصول نهایی را تحت تاثیر قرارمیدهند .
کمک کننده ها  (Processing Aids)
کمک فرایندها  نیز به منظور تسهیل در ذوب وشکل دهی مواد بکار میروند .
روان کننده های داخلی و خارجی (Internal & External Lubricants)
روانسازها یا Lubricants جهت کمک به جریان مواد در قالب حین عملیات اکستروژن و همچنین جهت ایجاد سطح صیقلی وشفاف در پروفیل تولیدی بکار برده می شود .
رنگ های صنعتی  (Pigments):
رنگ دانه ها جزئی از ترکیب محصول هستند که باعث ایجاد تنوع در محصول نهایی می شوند.

رنگ دانه دی اکسید تیتانیوم (TiO2)  باعث ایجاد مقاومت در برابر رنگ پریدگی در اثر اشعه UV خورشید می گردد و نقش مهمی را در پروفیلهای upvc ایفا می کند . دی اکسید تیتانیوم علاوه بر باز تابش اشعه ماورای بنفش باعث تنظیم شفافیت رنگ پروفیل نیز می گردد.
عدم وجود هر یک ازافزودنی ها و یا تغییر میزان بکار رفته در فرمولاسیون , می تواند خواص محصول نهایی تولید شده را بشدت تحت تاثیر قراردهد..

  • دیوارپوش های لمینت دار ۲۰ سانتیمتری
  • سقف کاذب ۲۰سانتی متری سفید
  • سقف کاذب ۲۵ سانتی متری سفید و رنگی

از دیگر محصولات تولیدی مجتمع آق پروفیل گلستان است که قابل رقابت با محصولات مشابه داخلی و خارجی می باشد.

کلیه حقوق این صفحه متعلق به شرکت آق پروفیل می باشد |  طراحی و پشتیبانی: پرتال اطلاعات صنایع استان گلستان