دژ پلاستیک
 صفحه اصلی    دژ پلاستیک

تولید پلاستیک زباله در سایز های مختلف و حجم مورد نیاز خریدار، مواد اولیه استفاده شده توسط شرکت گرانول سازی هیرکانیا .گرانول مورد استفاده در شرکت از تولیدات   زیر مجموعه های همین شرکت می باشد . پلاستیک زباله های تولیدی  قابلیت استفاده در مصارف صنعتی، خانگی و بهداشتی را داراست.

مواد اولیه استفاده شده توسط شرکت گرانول سازی هیرکانیا که از زیر مجموعه های همین شرکت می باشد تولید می شود. تولید نایلکس رکابی در سایزها ابعاد مختلف برای فروشگاه ها تولید می گردد
این نوع پلاستیک صددرصد بهداشتی می باشد

تولید نوار اخطار برای شرکت های آب و گاز افتخار بزرگی است که توسط این شرکت انجام می شود و همچنین قابلیت چاپ نوشته مورد نیاز بر روی این نوار را این شرکت دارد لازم به ذکر است مواد اولیه استفاده شده توسط شرکت گرانول سازی هیرکانیا که از زیر مجموعه های همین شرکت می باشد تولید می شود.

کاربرد این نوع پلاستیک در شبکه های بتنی و پی ریزی ساختمان های بتنی باعث همبستگی بتن و جلوگیری از پارگی بتن می شود. مواد اولیه استفاده شده توسط شرکت گرانول سازی هیرکانیا که از زیر مجموعه های همین شرکت می باشد تولید می شود.

استفاده در بسته بندی و پکینگ محصولات کاربرد دارد و از بالاترین کفیت بهداشتی برخوردار می باشد. مواد اولیه استفاده شده توسط شرکت گرانول سازی هیرکانیا که از زیر مجموعه های همین شرکت می باشد تولید می شود.

در سیستم بسته بندی بهداشتی مرغ استفاده از پلاستیک بسته بندی های بهداشتی استفاده گردد. این پلاستیک ها در حین محکمی بسیار بهداشتی و ظریف می باشد. مواد اولیه استفاده شده توسط شرکت گرانول سازی هیرکانیا که از زیر مجموعه های همین شرکت می باشد تولید می شود.

شرکت دژ پلاسیک گلستان با۱۵ سال سابقه فعالیت و تلاش مستمر در زمینه انواع نایلون نقش به سزایی در صنعت پلاستیک سازی کشور بخصوص استان گلستان ارایه داشته است.ظرفیت تولید ماهانه محصولات ۳۰۰ تن انواع پلاستیک میباشد.محصولات شرکت به شرح زیر میباشد.

۱- کیسه های زباله ۲- نایلکس رکابی ۳- نوارهای اخطار شرکت گاز وشرکت اب ۴- پلاستیک فنداسیون پی ۵- پلاستیک شیرینگ ۶- پلاستیک چاپی مرغ ۷- نوارآلومینیوم

لازم به ذکر است که این شرکت در زمینه صادرات عراق و ترکمنستان و قزاقستان فعالیت داشته و در صورت سفارش نیز آماده همکاری می باشد.

ادرس:شهرک صنعتی اقلا-خ سازندگی شمالی۲-سمت چپ

کدپستی:۴۹۳۱۱-۷۱۹۳۱

تلفن:عدم تمدید قرارداد

عدم تمدید قرارداد

تلفن مدیریت: عدم تمدید قرارداد

وبسایت:http://dejplastik.ir