نويد صدف
 صفحه اصلی    نويد صدف
پودر صدف معدنی

صدف معدنی با دارا بودن 38 ~ 40 درصد کلسیم خالص که در آزمایشگاه های معتبر کشور تأیید شده، جهت تامین کلسیم جیره دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد که بهترین جایگزین برای صدف دریایی، سنگ کربنات و موارد مشابه می‌باشد. این ماده معدنی به علت فسیل شدن عاری از هرگونه آلودگی و ناخالصی است و به دلیل وجود عناصر مفید همچون منگنز و بالا بودن درصد قابل جذب کلسیم آن، بسیار بهتر و مفیدتر از دیگر منابع تأمین کننده کلسیم می‌باشد.

صدف معدنی تولیدی این شرکت با توجه به تنوع مصرف آن در فارم های مختلف و یا کارخانه های خوراک دام و طیور در سایزهای زیر تولید و در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار می‌گیرد:

الف: صدف معدنی گرانولی سایز (4.5 – 2.5 میلیمتر) جهت مصارف فارم های تخمگذار، مادر و اجداد و نیز شترمرغ و بوقلمون

ب: صدف معدنی شکری سایز  (3 – 1 میلیمتر) جهت مصارف فارم های گوشتی و پولت و مرغ تخمگذار جوان و نیز بلدرچین

ج: صدف معدنی پودری (1 – 0 میلیمتر) جهت مصارف کارخانه های خوراک دام و طیور و گاوداری های شیری و گوشتی

د: صدف معدنی مش 400 جهت مصارف صنعتی

آنالیز صدف معدنی:

کربنات کلسیم (%) کلسیم (%) فسفر (%) فلوئور (%)
97-98 38-40 0.1 حداکثر 0.05

انواع محصولات صدف معدنی

پودری (1-0 میلیمتر)

ریزترین اندازه صدف کوهی(معدنی) یا بصورت علمی لوماشل می باشد که بعد از عملیات خردایش در سرند بصورت پودر (مانند آرد) دانه بندی می شود که مواردمصرف بسیار بالایی دارد و چون به لحاظ حجمی زیر 1 میلیمتر می باشد به پودری معروف است:

در کلیه گاوداریهای شیری-پرواری ،کارخانجات خوراک دام ، طیور ، آبزیان ،کارخانجات مکمل سازی و دارو سازی جهت تامین کلسیم جیره مورد استفاده قرار می گیرد.

شکری ( 3-1 میلیتر)

اندازه متوسط صدف کوهی (معدنی) است که موارد استفاده از آن در کلیه مرغداریهای گوشتی و بعضی از مرغداریهای تخمگذار و کارخانجات خوراک طیور ( دان پلت) می باشد. مقدار کلسیم آن با دیگر اندازه ها برابری می کند و به لحاظ حجمی بعد از عملیات خردایش بصورت 3-1 میلیمتر دانه بندی می شود.

گرانول (5-3 میلیمتر)

درشت ترین اندازه صدف کوهی ( معدنی – لوماشل) که به دانه مرغی یا 5-3 میل معروف است برای استفاده در مرغداری های تخمگذار و مرغ مادر و پرورش بوقلمون و … می باشد. مقدار کلسیم صدف گرانول فرقی با دیگر اندازه ها ندارد. بعد از عملیات خردایش بصورت 5-3 میلیمتر دانه بندی می شود.

 نشانی  گلستان، گرگان، شهرک صنعتی گنبد
 تلفن در حال بروزرسانی
 فکس در حال بروزرسانی
 ایمیل  
 وب سایت