شرکت چشمه جوشان گلستان- آب معدنی اکسینا
 صفحه اصلی    شرکت چشمه جوشان گلستان- آب معدنی اکسینا

آب معدنی اکسینا

شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان(سهامی خاص) با برند اکسینا (oxina) در سال 1394 اقدام به احداث کارخانه در دامنه شمالی جنگلهای رشته کوه البرز  در زمینه بسته بندی آب و تولید بطری پت نموده و در سال 1395 موفق به دریافت مجوزات پروانه بهره برداری از سازمان صنعت ،معدن و تجارت  استان گلستان و پروانه ساخت بهداشت و گواهینامه کاربرد علامت استاندارد گردیده است.

 شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان با برند اکسینا (oxina) تولید انواع آب های آشامیدنی در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون و عرضه وسیع آن در سطح بازارهای کشوری ،با کیفیت خاص خود توانسته به عنوان یکی از برندهای برتر آب معدنی در سطح کشور مطرح گردد.شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان با بهره برداری از آزمایشگاه های مجهز و نوین خود و دستگاه های پیشرفته و  به روز تصفیه آب با استانداردهای جهانی و با کیفیت بین المللی زمینه لازم برای جذب بازارهای بین المللی را فراهم نموده است.اکسینا با توان منحصر به فرد خود با استفاده از کادری مجرب آماده همکاری در زمینه تولید آب آشامیدنی با کیفیت در تیراژ گسترده برای صادرات و مصارف داخلی می باشد.

بطری جیبی

معادل 1 لیوان آب

بطری کاملا شخصی و سبک

قابل استفاده در جیب و کیف

بطری هرروز

معادل 2لیوان آب

بطری شخصی و سبک

قابل استفاده در هر زمان و مکان

بطری خانواده

معادل 6 لیوان آب

مناسب برای مصرف خانواده و دسته جمعی

قابل استفاده روی میز غذا ،مهمانی،سفر

در حال حاضر این واحد تولیدی، آب آشامیدنی با فن آوری نوین در زمینه املاح مورد نیاز بدن ، با استفاده از دستگاه های پیشرفته می باشد که باعث شده این محصول سالم و گوارا باشد.
علاوه بر کیفیت آب در زمینه بسته بندی این محصول باید یادآور شویم که به گونه ای طراحی شده که باعث شده با دیگر محصولات موجود در بازار متفاوت باشد و از ویژگی های خاص این محصول می باشد .

آب نقش حیاتی در زندگی ما دارد. بیش از دو سوم بدن ما ار آب تشکیل می دهد. آبی که ما می نوشیم در تمام سلولها و ارگانهای بدن ما جریان پیدا می کند. تمام عملکردهای اساسی در بدن ما وابسته به وجود آبی است که می نوشیم. آب سموم بدن را دفع می کند.حرارت بدن ما را تنظیم میکند ، مواد غذایی ارزشمند را به تمام بخش های بدن هدایت می کند و به سلامت و زیبایی پوست و مو ما کمک می کند. این موارد تنها بخش از فواید آب برای بدن ماست. ما روزانه با نوشیدن آب سالم ، حیات را به روح و جسممان هدیه می کنیم.

هر قطره از آب اشامیدنی اکسینا از دل رشته کوههای البرز شمالی در منطقه جنگلی تمیشه نشات گرفته است.

مزیت اکسینا:
1- فیلتراسیون :محصولات اکسینا بر اساس فناوری روز دنیا و با استفاده از دستگاههای میکروفیلتراسیون پیشرفته پس از 5 مرحله فیلتراسیون تولید میشوند.
2- توجه به نیاز مشتری:سلامت و توجه به نیاز مصرف کننده خط و مشی شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان است ،به همین منظور همواره سعی داشته با نوآوری پاسخگوی نیاز مصرف کننده باشد.همچنین این شرکت سعی دارد تا سطح دانش و آگاهی مصرف کنندگان را نسبت به نوشیدن آب سالم افزایش دهد.
3- تضمین کیفیت:اکسینا کیفیت محصولات خود را تضمین کرده زیرا که آزمایشگاه مجهز این واحد به طور روزانه آزمایشات کیفی را از تمامی مراحل تولید انجام میدهد،همچنین تاییده های وزارت بهداشت ،سازمان استاندارد مهر تاییدی بر کیفیت همیشگی محصولات اکسینا می باشد.

فیلتراسیون آب اکسینا:

مرحله اول فیلتراسیون شنی تا مش 50 میکرون که جهت حذف ذرات شن و گل و لای از آب میباشد.

مرحله دوم فیلتراسیون با استفاده از کربن اکتیو جهت حذف رنگ و بو کلر از آب بوده.

مرحله سوم فیلتراسیون تا مش 10 میکرون که جهت حذف ذرات شناور تا قطر 10 میکرون میباشد.

مرحله چهارم میکرو فیلتراسیون پیشرفته با تکنولوژی اسمز معکوس برای کاهش املاح آب و در نتیجه سبک تر شدن آب و حذف میکروارگانیسم ها از آب.

مرحله پنجم فیلتر نهایی که قبل از پرکن با کارایی 0/2 میکرون با هدف تضمین کیفیتمحصول نهایی.

آدرس  استان گلستان-شهرستان بندرگز
تلفن  01734393501-4
مدیریت 017-34393505
 همراه بازرگانی  09112699959
وب سایت www.oxina.co.ir
ایمیل oxina94@yahoo.com
تلگرام 09115409969

کلیه حقوق این صفحه متعلق به شرکت چشمه جوشان  گلستان می باشد |  طراحی و پشتیبانی: پرتال اطلاعات صنایع استان گلستان