شفا دانه
 صفحه اصلی    شفا دانه
logo shafadaneh

شرکت شفادانه فعالیت خود را ابتدا با تولید انواع مکمل های غذایی و پرمیکس های دام و طیور در سال ۸۴ با مدیریت آقای دکتر جمال شفائی آغاز نمود.
پس از ان با توجه به نیاز استان گلستان ،فاز اول کارخانه خوراک طیور را در سال ۸۵ به بهره برداری رساند واین کارخانه  تولیدی اولین کارخانه تولید خوراک تخصصی طیور در استان گلستان میباشد.

شرکت شفادانه فعالیت خود را ابتدا با تولید انواع مکمل های غذایی و پرمیکس های دام و طیور در سال ۸۴ با مدیریت آقای دکتر جمال شفائی آغاز نمود . پس از ان با توجه به نیاز استان گلستان. فاز اول کارخانه خوراک طیور را در سال ۸۵ به بهره برداری رساند واین کارخانه  تولیدی اولین کارخانه تولید خوراک تخصصی طیور در استان گلستان میباشد .شفا دانه خوراک دام و طیور

با توجه به استقبال بی نظیر مرغداران از محصولات شرکت فاز دوم کارخانه خوراک در سال ۹۰شروع به فعالیت نمود که در این فاز از جدیدترین و مدرنترین تکنولوژی تولید و فراوری خوراک استفاده شده است.

لازم به ذکر است که کلیه ماشین آلات خط تولید خوراک این شرکت از P.T.Nهلند خریداری و راه اندازی شده است . همچنین این شرکت جهت بالا بردن ضریب کیفیت در سال ۹۰دستگاه NIRرا از شرکت بوشی جهت آزمایشگاه کنترل کیفی خود خریداری نموده که اولین کارخانه خوراک در سطح کشور می باشد که از این تکنولوژی در آزمایشگاه کنترل کیفی خود بهره مند است.

در حال حاضر این شرکت با کادر مجرب و متخصص و با استفاده از فناوری روز دنیا علاوه بر تولید انواع مکمل های غذایی دام و طیور پرمیکس ها توان تولید ۲۰ تن دان خوراک طیور در ساعت را دارا میباشد. و در آینده نزدیک نیز این توان تولید به ۳۰ تن در ساعت خواهد رسید.

 

پیش دان مخصوص

پیش دان

رشد دان

پایان دان ۱

پایان دان ۲

انرژی

3000-3050

2850-2900 2900-2950 3000-3100

3000 -3100

پروتیین

23-4 21-22 19-20 18-19

17-18

زمان مصرف

۶-۰ روزگی

۱۴-۷ روزگی ۳۰-۱۵ روزگی ۴۰-۳۰ روزگی

۴۰ الی کشتار

نوع و اندازه

2-1/8 mm پلت

2/5 mm  پلت 3/5 mm پلت 4 mm پلت

4/5 mm پلت

برای تماس با ما و کسب اطلاعات می توانید از طریق زیر استفاده نمایید:

نشانی گرگان – شهرک صنعتی آق قلا – سازندگی ۵ شرکت شفا دانه
تلفن
فکس
ایمیل
سایت