یاران بهار گلستان(پروفیل)
 صفحه اصلی    یاران بهار گلستان(پروفیل)

logo.pngشرکت یاران بهار گلستان در دهه دوم فعالیت خود، اقدام به راه اندازی واحد تولیدی رولفرمینگ نموده است.
روش رولفرمینگ یکی از متداولترین روش های شکل دهی ورق های فلزی می باشد. بطوریکه ورق در طول مسیر، پس از عبور از قرقره هایی (قالب هایی)،  به صورت مرحله ای شکل می پذیرد.
در روش رولفرمینگ در مراحل مختلف شکل دهی، زوایا و خمش های اعمال شده بر ورق مورد نظر، باید به صورتی باشد،  تا کمترین تنش را به ورق یا پروفیل تولیدی وارد آورد؛ تا نتیجه کار یا همان سازه های تولیدی مطلوب و قابل تحسین باشد. و امکان تغییر را در طول های زیاد به حداقل برساند. تعداد مراحل یا اصطلاحا ایستگاه های دستگاه رولفرمینگ، بستگی به نوع شکل ورق، جنس ورق، ضخامت ورق و پیچیدگی های زوایای سازه دارد.
کاربرد این روش در صنایع مختلف بسیار گسترده می باشد،  یاران بهار گلستان با دارا بودن دستگاه های پیشرفته این صنعت، تولیدات خود را هم اکنون در جهت مصارف ذیل عرضه می دارد:

1-  سیستم ساختمانی قاب های سبک فولادی (LSF)
2-  پروفیل های گالوانیزه تقویتی پروفیل درب و پنجره های UPVC
3-  پروفیل های فلزی نصب پانل های گچی و PVC در ساختارهای خشک

انتخاب ماشین آلات، آموزش نیروی انسانی و تکنولوژی تولید محصولات، در پیشرفته ترین سطح این رشته در دنیا ، به خدمت گرفته شده ست.

محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی” و با حداقل پیچدگی در طول پروفیل ها، زوایای استاندارد، اشکال و ابعاد دقیق .
هدف کلیه کارکنان و مدیران این شرکت، تولید محصولاتی با کیفیت و درخور مقام شایسته مشتریان محترم این صنعت و کلیه مصرف کنندگان نهایی  محصولات ما می باشد.
شرکت  یاران بهار گلستان در حال حاضر قادر به تولید 7500 تن محصول در سال می باشد.

این ظرفیت با طراحی قالب های منحصر به فرد و ورود به سایر عرصه های مختلف صنعت رولفرمینگ قابل افزایش است.

شرکت یاران بهار گلستان فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی از سال 1379 شروع نمود.با کسب تجربybgیات فراوان و با بهره گیری از مدیریت متکی بر کیفیت و با تلاش و کوشش مجدانه خود و با نمایانتر شدن لزوم مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها اقدام به راه اندازی واحد تولیدی درب و پنجره های upvc و شیشه های دوجداره نمود.

بر این باوریم  که با گرد آوری بهترین مواد اولیه و اخذ گواهینامه های معتبر و سپری نمودن دوره های تخصصی  از معتبرترین شرکت های دنیا ،محصولی با کیفیت و منطبق با استانداردهای این صنعت در دنیا تولید نماییم.

درب ها

UPVC به دليل مقاوم بودن در برابر محيط هاي مرطوب، مناسبترين گزينه جهت درب سرويسهاي بهداشتي مي باشد. همچنين به علت وجود يراق آلات منحصر بفرد دربها که درب را از 5 نقطه کيپ مي نمايد از عايق بندي بي نظيري برخوردار مي باشد، لذا بعنوان دربهاي تراس و دربهايي که در تماس با هواي بيرون مي باشند بسيار مناسب مي باشند. اين نوع دربها در رنگهاي مختلف طرح چوب و رنگ سفيد و در طرح هاي بسيار زيبا قابل ساخت مي باشد.

توریهای پشه بند (Fly Screen)

توريهاي اين شرکت در مدلهاي مختلف بصورت سيستم رولي با قابليت جمع شوندگي قابل ساخت مي باشد. توري اين سيستم به دليل مقاوم بودن در مقابل اشعه UV خورشيد و همچنين قابليت جمع شوندگي آن در ايامي که نياز به توري نيست، باعث گرديده تا اين سيستم توري ها از عمر بالايي برخوردار گردند. حالت جمع شوندگي افقي و قائم اين سيستم توري ها قابليت ساخت آنها در ابعاد مختلف را تامين مي نمايند.

بازشو ونتوس (Ventus)

 قديمي ترين حالت بازشو پنجره ميباشد که امکان کيپ شدن و عايق بندي از روبرو و حداقل 2 محل و حداکثر 5 محل از ويژگيهاي اين روش بازشو مي باشد. بازشو لولايي دوجهت بازشو (دو حالته): اين سيستم ترکيب دو نوع بازشو ميباشد که حالت اول آن لولايي ساده و حالت دوم آن تحت زاويه 15 درجه از بالا باز مي شود که حالت دوم آن جهت تعويض و چرخش هواي داخل ساختمان طراحي گرديده است. امکان کيپ شدن و قفل شدن از 4 ضلع محيط بازشو از ويژگيهاي منحصر بفرد اين محصول مي باشد.

بازشو لولايي (تک حالته) (TURN)

قديمي ترين حالت بازشو پنجره ميباشد که امکان کيپ شدن و عايق بندي از روبرو و حداقل 2 محل و حداکثر 5 محل از ويژگيهاي اين روش بازشو مي باشد. بازشو لولايي دوجهت بازشو (دو حالته): اين سيستم ترکيب دو نوع بازشو ميباشد که حالت اول آن لولايي ساده و حالت دوم آن تحت زاويه 15 درجه از بالا باز مي شود که حالت دوم آن جهت تعويض و چرخش هواي داخل ساختمان طراحي گرديده است. امکان کيپ شدن و قفل شدن از 4 ضلع محيط بازشو از ويژگيهاي منحصر بفرد اين محصول مي باشد.

بازشو گیوتینی

اين بازشو با قابليت کنترل باز و بسته شدن توسط ريموت قابل ارائه خواهد بود. از قابليت هاي منحصر بفرد اين بازشو امکان استفاده در قسمتهايي از ساختمان که دسترسي به آنها دشوار است مي باشد.

بازشو کلنگي (Transom)

بازشو مناسب سرويسهاي بهداشتي ميباشد. اين نوع بازشو از بالا باز شده و جهت چرخش و تعويض هواي داخل سرويسهاي بهداشتي مناسب ميباشد.

بازشو فولکس واگني (Tilt & Sliding)

عايق بندي پنجره در سطوح بزرگ هميشه مورد توجه طراحان بوده است اين سيستم با يراق آلات منحصر بفرد خود مناسب ترين گزينه جهت اين مورد ميباشد. بطوريکه حالت Tilt آن جهت چرخش هواي محيط داخل بنا و حالت SLIDING آن جهت بازشو کامل پنجره طراحي گرديده است. امکان کيپ شدن چهار ضلع محيط بازشو اطمينان خاطري جهت استفاده کنندگان اين سيستم ميباشد.

بازشو ريلي (کشوئي) (Sliding)

سنتي ترين حالت بازشو بويژه در مناطق ساحلي ميباشد. امکان ساخت پنجره در ابعاد بزرگ و در موقعيتهاي مکاني که استفاده از پنجره هاي لولايي امکان برخورد با اشياء ميحط داخلي را دارد استفاده از اين محصول توصيه مي گردد.

بازشو آکاردئوني (Fold & Sliding)

در برخي سطوح نماها و داخل ساختمان، استفاده از کل سطح پنجره بعنوان بازشو و استفاده بهينه از فضاي داخل بنا موردنياز طراحان ميباشد. اين سيستم با يراق آلات بي نظير، عايق بندي فوق العاده و امکان ساخت در سطوح بزرگ بهترين گزينه براي طراحان ميباشد.

پروفیل های گالوانیزه تقویتی پروفیل UPVC

 سیستم ساختمانی قاب های سبک فولادی (LSF)
ساختمان های پیش ساخته فولادی سبک (light weight steel frame) که به سازه های LSF موسوم بوده که به صورت خشک و عمدتا با استفاده از اتصالات پیچی بکار می روند.

پروفیل های فلزی ساختار خشک و سقفهای کاذب و دیوارهای جدا کننده یا پنل های گچی (کناف) و PVC

 از مصادیق بارز ساخت و سازهای صنعتی، ساختارهای خشک می باشد. عملکرد لرزه ای مناسب، سرعت اجرایی آسان و با سرعت، دقت بالا، کاهش بار مرده ساختمان از مزایای ساختار خشک می باشد.

پروفیل های فلزی سازه LSF

 سیستم ساختمانی قاب های سبک فولادی (LSF)
ساختمان های پیش ساخته فولادی سبک (light weight steel frame) که به سازه های LSF موسوم بوده که به صورت خشک و عمدتا با استفاده از اتصالات پیچی بکار می روند.

پروفیل های UPVC
پروفیل های UPVC محصولات ما توسط کمپانی های بزرگ و معتبر دنیا تامین می گردد:

کمپانی صنایع پی وی سی (FIRAT)
این شرکت با کارخانه ای به مساحت 50 هکتار در نزدیکی شهر استانبول از سال 1972 با هدف تولید مبتنی بر کیفیت تاسیس گردید. فیرات با ظرفیت 100/000 تن در سال و با فضای تولید 243000 مترمربع جزو 4 کارخانه بزرگ دنیا محسوب می شود. در حال حاضر این کمپانی با بیش از 500 نمایندگی فروش در اروپا و آسیا محصولات خود را عرضه می دارد. پروفیل های مصرفی محصول این کمپانی و با مارک تجاری WINHOUSE می باشد.
این پروفیل ها در برابر تغییر شکل، رنگ و پوسیدگی به مدت 10 سال توسط کمپانی تولید کننده دارای گارانتی می باشد. یکی از مزیت های بارز و برجسته محصولات این کمپانی این است که علاوه بر پروفیل های UPVC کلیه قطعات و لوازم مورد نیاز یک پنجره بغیر از شیشه را با کیفیت بسیار بالا، خود تولید می نماید. پروفیل های گالوانیزه، قطعات اتصالی و محصولات مکمل جزء این تولیدات می باشد.

 

PROFINE COMPANY
پروفیل KBE محصول کشور آلمان
کی بی ای یکی از نشانهای معتبر و قدرتمند گروه پروفاین می باشد. گروه تولیدی پروفاین با تولید سالیانه بالغ بر 450000 تن پروفیل به عنوان بزرگترین تولید کننده پروفیلهای یو پی وی سی در دنیا محسوب می شود.
کی بی ای در سال 1980 تاسیس گردیده و در 15 سال اخیر همیشه به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در دنیا مطرح بوده است. اثبات تواناییهای کی بی ای در کیفیت بالای آن نهفته است.

 

مجتمع بوتیا صنعت
مجتمع بوتیا صنعت به منظور تامین بخشی از نیاز صنعتی کشور در سال 1381 در استان کرمان تاسیس گردید. این شرکت با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از دستگاه های تمام اتوماتیک و آزمایشگاهی مجهز جهت انجام آزمایشها، برای محصولات داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد. هم اکنون تولیدات این شرکت با تنوع و کیفیت بالا را می توان هم سطح محصولات مشابه اروپایی به حساب آورد. این شرکت تولیدات خود را در کوتاهترین زمان با هدف کیفیت محصول و خدمت به مشتری ارائه می دهد.
با توجه به اینکه شرکت بوتیا صنعت اکثر مواد اولیه خود را از شرکت های اروپایی تهیه می کند و تمامی آزمونهای لازم با استفاده از آخرین متدهای استانداردهای اروپایی بر روی مواد اولیه انجام می شود این پروفیل از ثبات رنگ و استحکام مناسبی برخوردار است. پس از ورود این مواد در خط تولید پروفیل، واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت این شرکت نیز با حساسیت و دقت بالا در خط تولید و آزمایشگاه، تمامی آزمونهای مربوطه را با استانداردهای بین المللی انجام می دهند. این شرکت با توجه به رعایت تمامی الزامات استاندارد موفقیت خود را تضمین کرده و دارنده گواهینامه های فنی استاندارد مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان- گواهینامه تشویقی استاندارد ایران- گواهینامه ایزو- 18001 گواهینامه ایزو 14001 و گواهینامه ایزو 9001 از URS انگلستان- گواهینامه آزمایشگاه همکار در ایران و گواهینامه 17025 آلمان می باشد.

GU Company
یراق آلات
یراق آلات مورد استفاده در محصولات ما ساخت کمپانی بین المللی آلمانی GU می باشد که یکی از معتبرترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. این کمپانی بیش از 100 سال در صنعت ساخت یراق آلات و ادوات ایمنی درب و پنجره فعالیت نموده است. این کمپانی شرکت های مهم و معتبری همچون BKS (فن آوری قفل سازی)، FERCO (سخت افزا) و ATM (سیستم های اتوماتیک ورودی) را خریداری کرده و با ورود به بازارهای اروپا و آمریکا از یک کمپانی معمولی به یک کمپانی معتبر جهانی تبدیل شده است. نتایج آزمایشگاهی 560 ساعت تست آب نمک این محصول را متمایز از رقبای مشابه خود نموده است. امکان ساخت انواع مختلف بازشو با توجه به موقعیت مکانی پنجره در ساختمان، کاربری پنجره، شرایط معماری و میزان عایق بندی مورد نیاز از ویژگی های بارز یراق آلات GU می باشد.

ماشین آلات کار با پروفیل های UPVC
شاخص ترین گزینه جهت تولید با کیفیت درب و پنجره ها، ماشین آلات ساخت می باشد. با توجه به این موضوع این شرکت با به خدمت گرفتن تکنولوژی ابر شرکت Elumatec آلمان در زمینه ماشین آلات ساخت درب و پنجره شروع به فعالیت نمود. کیفیت جوش و برش بی نظیر این ماشین آلات، ما را در راه رسیدن به هدف دیرینه خود که همان کیفیت است همراهی نمود. شروع فعالیت این شرکت با میزان 60- 50 پنجره در یک شیفت کاری بوده و اکنون با به خدمت گرفتن آخرین تکنولوژی این رشته و همکاری شرکت Graf Synergy ایتالیا تولید، بدون دخالت نیروی انسانی را در پیش گرفته و با تولید 250- 200 عدد پنجره در یک شیفت کاری جزو پیشگامان این رشته می باشیم. فن آوری کاملا مدرن و اتوماتیک ماشین آلات Graf Synergy ایتالیا ما را در گسترش بیش از پیش این صنعت یاری می نماید.

ماشین آلات تولید شیشه های چند جداره
شرکت CMS تحت لیسانس Frontech سوئیس، ماشین آلات تولید شیشه های چند جداره این شرکت می باشد. کلیه مراحل تولید شیشه های چند جداره در این شرکت بصورت صنعتی و اتوماتیک می باشد. امکان ساخت شیشه های سه جداره نیز توسط ماشین آلات این شرکت میسر می باشد.

.

دفتر شرکت:

تلفن: عدم تمدید قرارداد

فکس:

وبسایت:

ایمیل: